Pendik Digitürk Bayi Yetkili Servisi

Pendik Digitürk Bayi Yetkili Servis Telefonları

Pendik Digitürk Bayi ile artık işlemlerinizi daha kolay bir şekilde gerçekleştirecek ve yorulmadan işlemlerinizi kolay bir şekilde halletmenin keyfini çıkartabileceksiniz. Sağladığımız kolaylıklar ile bayimize gelmenize ve yorulmanıza gerek kalmadan Pendik Digitürk Telefon bilgileri üzerinden bayimiz ile irtibat kurarak gerçekleştirmek istediğiniz işlemler hakkında bilgi alabilir ve aldığınız bilgiler üzerinden işlemlerinizi daha deneyimli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

pendik-digiturk-bayi-servisleri

Pendik Digitürk Teknik Servis

Pendik Digitürk Teknik Servis ekipleri ile siz değerleri müşterilere Pendik genelinde Digitürk ve Lig TV hizmetleri vermekteyiz. Eğer sizde bir arıza durumu ile karşı karşıya kalırsanız bu gibi durumlarda size en yakın bayi olarak bayimiz ile iletişime geçebilir ve sorun yaşadığınız her konu hakkında deneyimli ekiplerimizden 7/24 yardım alabilirsiniz. Siz değerli üyelere sağladığımız kolaylıklar ile bayimizin üzerinden iade, teknik servis, kurulum, arıza, çanak montajı gibi durumlarda en iyi kalite ile hizmet alabilirsiniz. Bunun yanı sıra eski TV yayınlarından sıkıldıysanız ve yeni içeriklere sahip olan yayınları izlemek istiyorsanız bunun için bayimizin üzerinden üyelik işlemlerinizi gerçekleştirebilir ve indirimli kampanyalardan da yararlanabilirsiniz.

Sizde bayimizin üzerinden verilen numaraları arayarak müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçerek üyelik işlemlerinizi tamamladığınız zaman servis ekiplerimiz kısa bir süre içinde gelerek deneyimli ekipleri ile kurulumu tamamlar ve yayını aktif hale getirir. Yayının aktif hale gelmesi ile birlikte abone olduğunuz paket dahilinde olan içerikleri izlemeye başlayabilirsiniz.

Pendik Digitürk Bayi Adresleri

Bayi Adı : DİGİREM TELEKOMÜNİKASYON
 Adres : KAYNARCA Mahallesi AKKALE Sokak No:2/B
 İl / İlçe : İSTANBUL / PENDİK

 

Bayi Adı : GİZEM ELEKTRONİK SANCAKTEPE
 Adres : ERTUĞRUL GAZİ Mahallesi AYDOS Cad. BEREKET Sokak No:3
 İl / İlçe : İSTANBUL / PENDİK

 

Bayi Adı : PENDİK DİGİTAL
 Adres : KAYNARCA Mahallesi AKKALE Sokak No:2/B
 İl / İlçe : İSTANBUL / PENDİK

 

Bayi Adı : ASMİN DİGİTAL-MAHİR DEMİR
 Adres : BATI Mahallesi SABRİ TAŞKIN Cad. No:29
 İl / İlçe : İSTANBUL / PENDİK

 

 Bayi Adı : DMR BİLİŞİM ETNAN DEMİR
 Adres : ÇINARDERE Mahallesi GENÇLİK Cad. No:31/B
 İl / İlçe : İSTANBUL / PENDİK

 

Bayi Adı : GÖKTECHK ELEKTRONİK
 Adres : VELİBABA Mahallesi ESKİ ANKARA Cad. No:98/C
 İl / İlçe : İSTANBUL / PENDİK

 

 Bayi Adı : NEO TEKNİK-SERKAN DEMİR
 Adres : ERTUĞRUL GAZİ Mahallesi AYDOS Cad. BEREKET Sokak No:3
 İl / İlçe : İSTANBUL / PENDİK

 

Bayi Adı : SAVAŞ ELEKTRİK
 Adres : ESENLER Mahallesi YAYALAR Cad. No:51/B
 İl / İlçe : İSTANBUL / PENDİK

 

 Bayi Adı : WORLDTECH İSTANBUL
 Adres : YENİŞEHİR Mahallesi M.AKYOL Sokak BELDE İŞ MERKEZİ Sitesi 113 Blok No:112
 İl / İlçe : İSTANBUL / PENDİK

 

Bayi Adı : WORLDTECH KURTKÖY
 Adres : KURTKÖY Mahallesi M. AKYOL Sokak BELEDİYE İŞ MERKEZİ Sitesi 113 Blok No:112
 İl / İlçe : İSTANBUL / PENDİK

Digitürk Ekipman İade

Artık Digitürk kullanıcısı olmaktan çıkıyorsanız Digitürk’ün vermiş olduğu ekipmanları kutu, kart, kumanda, bağlantı kabloları gibi araçları iade etmeniz gerekiyor demektir. Bunun için bayileri aramaya son verebilir ve size en yakın Digitürk Bayi üzerinden işlemlerinizi oldukça kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Sunulan fırsatlar ile sizde oldukça kolay bir şekilde Digitürk Üyelik İptali işlemlerinizi gerçekleştirecek, hızlı ve basit bir şekilde ekipman iadesinde bulunabileceksiniz.

Digitürk Yeni Üyelik

Digitürk Üyelik İşlemleri artık bayimiz sayesinde daha basit bir hal alıyor. Sunulan çeşitli kampanyalar ve indirimli fiyatlar ile kolay bir şekilde Digitürk abonesi olabileceksiniz. Çeşitli kampanyalar sonucunda eski yayınları izlemekten kurtularak en seçkin Digitürk yayınlarını HD kalite ile izleyerek ekran başında oldukça eğlenceli dakikalar geçireceksiniz. Ayda 19.99 TL’den başlayan çeşitli fiyatlar ile filmleri, dizileri, belgeselleri ve spor kanallarını özgürce izlemenin tadını çıkartabileceksiniz.

Digitürk Kurulum

Digitürk Üyelikleri sonrasında gerçekleşen kurulumlar ve kurulumların kalitesi ile sorunsuz bir yayın izlemeyi kim istemez ki? Sizde Digitürk üyeliğiniz sonrasında kurulumu işlemi için bayimizin üzerinden işlemlerinizi oldukça kolay ve basit bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Deneyimli ekiplerimiz sayesinde kurulum kısa bir süre içinde tamamlanır ve yayın aktif hale getirilir bu sayede paket dahilinde yer alan kanalları özgürce izleyebilirsiniz. Verilen iletişim bilgileri üzerinden sizde merak ettiğiniz konular hakkında bilgilere erişebilirsiniz.

Add Comment

Required fields are marked *. Your email address will not be published.